środa, 24 października 2018. Imieniny Arety, Marty, Marcina

Podziel się:

Podziel się:

Spotkanie autorskie z Krzysztofem Daukszewiczem

W bibliotece z humorem

W dniu 11 października nidzicką bibliotekę odwiedził znakomity satyryk, poeta, felietonista, kompozytor, a zarazem wspaniały wykonawca swoich utworów – Krzysztof Daukszewicz. W związku z przewidywaną liczną frekwencją spotkanie zostało przeniesione z pomieszczeń biblioteki do Sali Rycerskiej nidzickiego zamku. Deszczowa pogoda nie zniechęciła wielbicieli talentu artysty, którzy tłumnie przybyli na to spotkanie.
Przez blisko dwie godziny nasz gość rozbawiał publiczność do łez barwnymi opowieściami, zabawnymi historiami z codziennego życia, anegdotami dotyczącymi bieżących wydarzeń w kraju oraz menelikami. Wszystko to przeplecione zostało poezją i piosenką w wykonaniu artysty. Znakomity kontakt Pana Krzysztofa z uczestnikami oraz wspólne śpiewanie jego utworów sprawiły, że spotkanie przebiegło w bardzo miłej i sympatycznej atmosferze.
Miłośnicy twórczości autora mogli również zakupić jego płyty oraz najnowszą książkę „Prosto z ambony”, a tym samym uzyskać dedykację.
Spotkanie autorskie odbyło się dzięki dofinansowaniu Instytutu Książki w Warszawie w ramach Programu Dyskusyjne Kluby Książek.
Maria Kulikowska
MGBP w Nidzicy
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Nidzicy oraz opublikowany na portalu Nidzica: Gość rozbawiał publiczność do łez
Oceń artykuł:

(0)