Wtorek, 15 października 2019. Imieniny Jadwigi, Leonarda, Teresy

Podziel się:

Podziel się:

Czytelnik na 100%. Niezwykły konkurs, do wygrania super smartwon. Zapraszamy do udziału!!!

Wypożycz i przeczytaj 100 lub więcej książek z naszej biblioteki i zdobądź super nagrodę!

Organizatorem konkursu jest Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Nidzicy. Konkurs organizowany jest z okazji XVI Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek.

Uczestnikami konkursu mogą być czytelnicy Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Nidzicy wraz z filiami w Napiwodzie, Łynie i Jabłonce oraz Filii Miejskiej na ul. Sprzymierzonych 2.
Ocenie konkursowej podlega aktywność czytelnicza w okresie od 08.05.2019 r. do 07.05.2020 r., której wyrazem będzie liczba wypożyczonych książek, terminowość zwrotu oraz dbałość czytelnika o wypożyczone książki, zgodnie z postanowieniami zawartymi w regulaminie korzystania z materiałów bibliotecznych i usług Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Nidzicy.
Finalistami konkursu są osoby, które wypożyczą i przeczytają minimum 100 książek okresie od 08.05.2019 r. do 07.05.2020 r. Finaliści, po uprzednim pisemnym wyrażeniu zgody wezmą udział w losowaniu nagrody.
Laureat konkursu zostanie wyłoniony w drodze publicznego losowania, które odbędzie się w maju 2020 roku podczas jednej z imprez organizowanej z okazji Tygodnia Bibliotek w 2020 r. w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Nidzicy.
Zwycięzca konkursu otrzymuje nagrodę w postaci smartfona oraz dyplom.
Sprawy dotyczące konkursu, nieuregulowane w regulaminie, są rozstrzygane przez Organizatora.

Dodatkowe korzyści korzystania z biblioteki mającej siedzibę w nidzickim zamku:
• Aby dotrzeć do Biblioteki należy pokonać około 100 stopni schodowych. Każdy stopień to około 0,17 kalorii: kilkadziesiąt schodów – i efekt robi się konkretny.
• Kalorie spalamy również schodząc ze schodów – co jest znacznie przyjemniejsze niż mozolna wspinaczka na ich szczyt. Każdy krok w dół to około 0,05 kalorii więc 20 stopni = 1 kaloria mniej.
• 7 minut pokonywania schodów dziennie zmniejsza o połowę ryzyko ataku serca
w perspektywie 10 lat.
• Profesjonalni narciarze trenują na schodach przygotowując swoje nogi do pucharu świata.
• Modelki również korzystają z tego rozwiązania – nic tak nie modeluje nóg na wybiegi.


ZAPRASZAMY!!!
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Nidzicy oraz opublikowany na portalu Nidzica: Czytelnik na 100%. Niezwykły konkurs, do wygrania super smartfon. Zapraszamy do udziału!!!
Oceń artykuł:

(0)