Piątek, 7 sierpnia 2020. Imieniny Donaty, Olechny, Kajetana

Podziel się:

Podziel się:

Dzień Pluszowego Misia

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa jaką sobie ludzkość wymyśliła" pisała Wisława Szymborska. A my poprzez zabawę próbujemy zainteresować najmłodsze dzieci książką. Towarzyszem tej zabawy jest pluszowy miś - przyjaciel i powiernik największych tajemnic, a równocześnie najbardziej znany bohater literatury dziecięcej.

Światowy Dzień Pluszowego Misia - na uroczystość zapraszamy wszystkie dzieci z przedszkoli i klas I – III Gminy Nidzica, w towarzystwie swoich ulubionych pluszaków. W tym dniu laureatom wcześniej ogłoszonego konkursu wręczone zostaną nagrody. Nie zabraknie również tradycyjnego czytania bajki o misiu przez Burmistrza Nidzicy i Wicestarostę Powiatu Nidzickiego. Następnie wszyscy obejrzą przedstawienie teatralne w wykonaniu Teatru Bajlandia z Warszawy. Na koniec uczestnicy otrzymają od „misia Stefana” słodkości.
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Nidzicy oraz opublikowany na portalu Nidzica: Dzień Pluszowego Misia
Oceń artykuł:

(0)