Piątek, 7 sierpnia 2020. Imieniny Donaty, Olechny, Kajetana

Podziel się:

Podziel się:

Ballady Leonarda Cohena w interpretacji Kuby Michalskiego.

Spotkajmy się w marcu w bibliotece oj, będzie się działo!!! Na pierwsze spotkanie zapraszamy 9 marca (poniedziałek), będzie to bibliotekarska laurka dla wszystkich Pań. Koncert z interpretacjami piosenek Leonarda Cohena, któż nie zna takich utworów jak: Suzanne, Dance Me to the End of Love, Hallelujah.

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Nidzicy zaprasza na koncert Kuby Michalskiego
w dniu 09 marca 2020 r. (poniedziałek), o godz. 1700.
Zapraszamy do Centrum Jana Pawła II, ul. Krzywa 8
WSTĘP WOLNY

Kuba Michalski - komponuje muzykę do wierszy znanych poetów i do tekstów własnych. Występuje również z interpretacjami piosenek Leonarda Cohena i Jacka Kaczmarskiego. Nagrał pięć płyt z zespołem „CottonCat”, oraz cztery albumy solowe. Był wielokrotnie nagradzany. M.in. w duecie z Justyną Bacz wygrał Festiwal Pieśni Leonarda Cohena w Krakowie.

Leonard Cohen– kanadyjski poeta, pisarz i piosenkarz tworzący w stylu piosenki autorskiej w gatunku folk rock. Któż nie zna takich utworów jak: Suzanne, Dance Me to the End of Love, Hallelujah.
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Nidzicy oraz opublikowany na portalu Nidzica: Ballady Leonarda Cohena w interpretacji Kuby Michalskiego
Oceń artykuł:

(0)