Wtorek, 4 sierpnia 2020. Imieniny Dominiki, Dominika, Protazego

Podziel się:

Podziel się:

Podsumowanie II edycji programu Talentowisko w Szkole Podstawowej w Napiwodzie.

31 marca w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Napiwodzie, odbyło się podsumowanie II edycji programu Talentowisko. Kontynuacja programu edukacyjnego Banków Spółdzielczych.

31 marca w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Napiwodzie, odbyło się podsumowanie II edycji programu Talentowisko. Kontynuacja programu edukacyjnego Banków Spółdzielczych. W ramach programu przeprowadzono cykl zajęć, dzięki którym uczniowie poznali swoje talenty, nauczyli się właściwie gospodarować pieniędzmi oraz poznali zasady działania SKO. W trakcie jego trwania, zrealizowano ogólnoszkolny konkurs o oszczędzaniu ,,Złotówka do złotówki pomysł mądrej główki”. Przygotowano również, przedstawienie pt: „Oszczędna wiewiórka ”, którego celem było szerzenie idei oszczędzania i przedsiębiorczości w ramach SKO. Przeprowadzono w naszej szkole w zbiórkę na szlachetny cel WOŚP, która cieszył się dużym zainteresowaniem wśród uczniów.
Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie w działania SKO wszystkim nauczycielom, uczniom, rodzicom, a zwłaszcza tym, którzy aktywnie oszczędzali swoje pieniążki przez cały czas trwania programu.
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Napiwodzie oraz opublikowany na portalu Nidzica: ,,Złotówka do złotówki pomysł mądrej główki”
Oceń artykuł:

(0)