Wtorek, 4 sierpnia 2020. Imieniny Dominiki, Dominika, Protazego

Podziel się:

Podziel się:

W Napiwodzie zabawa na 102

12 stycznia 2018 r., uczniowie, nauczyciele, rodzice oraz cała społeczność Napiwody i okolicznych miejscowości, bawili się na zabawie tanecznej zorganizowanej w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Napiwodzie.

12 stycznia 2018 r., uczniowie, nauczyciele, rodzice oraz cała społeczność Napiwody i okolicznych miejscowości, bawili się na zabawie tanecznej zorganizowanej w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Napiwodzie. Zabawa zgodnie z jej założeniem była na 102. Była muzyka na żywo, którą prezentował zespół FOXTER, wspaniałe tańce, zabawy taneczne oraz liczne atrakcje dla dzieci. Uczestnicy mogli skorzystać z kawiarenki oraz wziąć udział w licytacji i loterii fantowej. Cała impreza udała się dzięki zaangażowaniu wielu ludzi dobrej woli, którzy chętnie okazali ofiarność i hojność na rzecz naszych uczniów.
Dyrektor szkoły oraz nauczyciele – organizatorzy składają piękne i wielkie podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia zabawy i pozyskania funduszy na założenie szkolnego ogrodu dydaktycznego. Dziękujemy za dekorację korytarza, przekazanie różnych rzeczy na loterię fantową i licytację, dziękujemy za zakup produktów żywnościowych do kawiarenki, za pieczenie ciast, za pełnienie dyżurów na korytarzach i w szatni, za przygotowanie oraz prowadzenie kawiarni i loterii fantowej, za prowadzenie licytacji, za sprzątanie szkoły.
Podziękowania składamy również:
• Zespołowi muzyczno-wokalnemu FOXTER,
• Pani Annie Szczepkowskiej – Sklepy jubilerskie ONYX,
• Panu Sławomirowi Orkwiszewskiemu – Firma jubilerska KARAT.
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Napiwodzie oraz opublikowany na portalu Nidzica: W Napiwodzie zabawa na 102
Oceń artykuł:

(0)