Piątek, 16 listopada 2018. Imieniny Edmunda, Marii, Marka

Podziel się:

Podziel się:

Czary mary w Niepublicznym Przedszkolu ,,Bajka,,

To był dzień pełen czarów i magii. 27 listopada w Niepublicznym Przedszkolu ,,Bajka’’ w Piątkach obchodzono Andrzejki. Atrakcji przygotowanych dla dzieci nie brakowało.

Tego dnia w naszym przedszkolu odbyła się zabawa andrzejkowa, podczas której ,,Bajkę’’ odwiedziła wróżka - wprowadzając tajemniczą atmosferę i magiczny nastrój. Zaproszony gość opowiedział dzieciom o zwyczajach i obrzędach ,,Andrzejkowych’’, poprzez co mogły one poszerzyć wiedzę dotyczącą tego święta. Przedszkolaki uczestniczyły w licznych zabawach, tańcach i wróżbach przygotowanych przez nauczycielki – nie zabrakło też tradycyjnego lania wosku przez otwór w kluczu. Zabawa była przednia, pełna radości, swobody i niespodzianek. Wszyscy uczestnicy byli uśmiechnięci i zadowoleni. Na koniec, w podziękowaniu i na dobry nastrój do końca dnia wróżka rozdała dzieciom słodkie andrzejkowe cukierki.
Gość specjalny odwiedził również Naszych Maluszków w grupie żłobkowej, rozdając im słodkości i robiąc sobie wspólne pamiątkowe zdjęcia.
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Przedszkole Bajka oraz opublikowany na portalu Nidzica: Czary mary w Niepublicznym Przedszkolu ,,Bajka,,
Oceń artykuł:

(0)