Piątek, 16 listopada 2018. Imieniny Edmunda, Marii, Marka

Podziel się:

Podziel się:

Dzień Babci i Dziadka w Bajce

Uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka w Niepublicznym Przedszkolu ,,Bajka’’ oraz w Niepublicznym Żłobku ,,Bajkowy Świat Malucha’’ w Piątkach.

W dniach 21 i 22 stycznia gościliśmy w naszej placówce Babcie, Dziadków i Pradziadków na wspaniałych uroczystościach. Mali artyści pod okiem swoich wychowawczyń przedstawili programy artystyczne; przedszkolaki pięknie recytowały, śpiewały i tańczyły, za co Dziadkowie nagradzali swoje pociechy gromkimi brawami i uśmiechami. W podziękowaniu za okazywaną, bezwarunkową Miłość, dzieci wręczyły im piękne własnoręcznie wykonane prezenty.
Z wielką radością swoich Kochanych Dziadków i Wspaniałe Babcie również przywitały Maluszki ze Żłobka. Całusom i przytulańcom nie było końca. Dzieci wraz z wychowawczynią wręczyły Babciom i Dziadkom laurki i kwiatki wykonane samodzielnie, a następnie dzieciaczki zaprosiły swoje Babcie i Dziadków do zabawy.
W każdej grupie Ten wspaniały Dzień zakończył się wspólnym poczęstunkiem.
Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu
i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków jak w tym dniu.
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Przedszkole Bajka oraz opublikowany na portalu Nidzica: Dzień Babci i Dziadka w Bajce
Oceń artykuł:

(0)