Piątek, 16 listopada 2018. Imieniny Edmunda, Marii, Marka

Podziel się:

Podziel się:

Bal karnawałowy w Bajce

Bajkowe stroje, kolorowy wystrój i mnóstwo wspaniałej zabawy – w takiej aurze bawiły się dzieci z Niepublicznego Przedszkola Bajka oraz Maluszki z Niepublicznego Żłobka ,,Bajkowy Świat Malucha’’ podczas balu karnawałowego.

Bal przebierańców to dzień niezwykły – często wyczekiwany przez wiele tygodni. W poniedziałek 25 stycznia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie, można było spotkać: wróżki, królewny, motyle, koty, tygryski, Spider-Manów, strażaka, policjanta i wiele innych wspaniałych osobistości. Do wspaniałej zabawy dzieci zaprosili goście specjalni Księżniczka Elza oraz uwielbiany przez dzieci Olaf z Bajki Kraina Lodu. Dzieci z wielką ochotą uczestniczyły w przeróżnych zabawach, pokazach, a do tańca zachęcała je skoczna, rytmiczna muzyka. W przerwie balu dzieci mogły chwilkę odpocząć, posilić się i napić soczku. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym podopiecznym.
Serdecznie dziękujemy rodzicom za zaangażowanie i przygotowanie pięknych strojów balowych.
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Przedszkole Bajka oraz opublikowany na portalu Nidzica: Bal karnawałowy w Bajce
Oceń artykuł:

(0)