Piątek, 16 listopada 2018. Imieniny Edmunda, Marii, Marka

Podziel się:

Podziel się:

Z wizytą w Pasiece

Słodka wycieczka do największej w Polsce Pasieki

Ciepłe i słoneczne czerwcowe dni zachęciły grupę „Tygrysków” z Niepublicznego Przedszkola „Bajka” w Piątkach do wybrania się wraz z paniami na słodką wycieczkę do największej w Polsce Pasieki Tkaczuk w Grzegórzkach.
Pan Piotr z pasją i zainteresowaniem opowiadał naszym najmłodszym o życiu pszczół, które jak wiemy są bardzo ważnymi owadami w naszym ekosystemie. Dzieci zapoznały się również z procedurą pozyskiwania miodu oraz miały okazję zobaczyć z bliska nowoczesne maszyny i narzędzia niezbędne do pracy pszczelarza.
Zwieńczeniem wizyty był słodki poczęstunek, w trakcie którego każdy miał możliwość posmakowania zdrowego, przepysznego miodu.
Składamy serdeczne podziękowania panom Piotrowi i Januszowi Tkaczuk za gościnę oraz poświęcony czas. Przedszkolaki bogatsze o nową wiedzę i doświadczenia wróciły do przedszkola, gdzie jeszcze długo rozmawiały na temat wizyty w pasiece.
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Przedszkole Bajka oraz opublikowany na portalu Nidzica: Z wizytą w Pasiece
Oceń artykuł:

(0)