Wtorek, 15 października 2019. Imieniny Jadwigi, Leonarda, Teresy

Podziel się:

Podziel się:

Jasełka w Niepublicznym Przedszkolu "Bajka"

Ogromne zaangażowanie młodych aktorów, opłaciło się, ponieważ przedstawienie wywarło duże wrażenie.

W środę 16 stycznia 2019 roku w Niepublicznym Przedszkolu "Bajka" w Piątkach miało miejsce uroczyste wydarzenie. Jak co roku, dzieci z grupy "Tygryski" wystawiły jasełka zaproszonym gościom oraz rodzicom, które przeniosły nas w bardzo odległe czasy i przypomniały, że w Betlejem przyszedł na świat Pan Jezus - Nasz Zbawiciel.
Dzieci 4, 5 - letnie z grupy "Tygryski" pod kierunkiem Pani Agnieszki Komorowskiej i Katarzyny Halickiej w cudownych strojach, z zaangażowaniem i przejęciem pięknie odgrywali swoje role, przedstawiając historię narodzin Dzieciątka Jezus.
Cały występ oprawiony był przepięknymi kolędami i pastorałkami. Natomiast wspaniała dekoracja nadała temu spotkaniu uroczysty i nastrojowy klimat.
Kiedy część artystyczna dobiegła końca mali aktorzy otrzymali gromkie brawa od wszystkich zebranych gości oraz słodkości od Pani Dyrektor Katarzyny Kamińskiej - Siepsiak.
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Przedszkole Bajka oraz opublikowany na portalu Nidzica: Jasełka w Niepublicznym Przedszkolu "Bajka"
Oceń artykuł:

(0)