Wtorek, 15 października 2019. Imieniny Jadwigi, Leonarda, Teresy

Podziel się:

Podziel się:

Festyn w Sołectwie Rączki

Mimo niskiej temperatury i pochmurnej aury 30.06.2018r. w Rączkach odbył się festyn.


Atmosferę podgrzały spacerujące po naszej miejscowości postacie bajkowe Myszka Miki i Myszka Minnie, które przyniosły wiele radości dzieciom jak i dorosłym.
Niezapomnianą atrakcją dla dzieciaków były odwiedziny grupy MotoClub Wel z Dąbrówna. Dzieci mogły usiąść na wybranym motocyklu w celu zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia oraz dzięki naszej gościnności dodatkowo dzieciaki mogły przejechać się w asyście doświadczonego motocyklisty urokliwymi motocyklami.
Na najmłodszych uczestników czekały również dmuchańce, wata cukrowa, popcorn, słodycze, napoje oraz lody. Wszyscy zgromadzeni mogli częstować się grillowaną kiełbaską oraz kaszanką.
Kolejną zaplanowaną przez Sołtysa atrakcją była loteria fantowa oraz konkursy z nagrodami dla dzieci i dorosłych, które przyniosły wiele zabawy.
Chętnych nie brakowało również przy punkcie medycznym gdzie Pani Wioletta Pargólska mierzyła ciśnienie oraz poziom cukru.
Ostatnim punktem festynu była zabawa taneczna, która rozpoczęła się około godziny 20:00 i trwała do ostatniego gościa na parkiecie.
Serdeczne podziękowania należą się Panu Jarosławowi Płatkowi, Panu Krzysztofowi Giżewskiemu, Panu Arturowi Ruckiemu, Panu Leszkowi Pepłowskiemu, Panu Mariuszowi Kostowskiemu oraz wszystkim, którzy okazali nam wsparcie i pomoc przy organizacji festynu.
Uczestnikom festynu serdecznie dziękujemy za przemiłą zabawę.
MS
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Sołectwo Rączki oraz opublikowany na portalu Nidzica: Festyn w Sołectwie Rączki
Oceń artykuł:

(0)