Wtorek, 4 sierpnia 2020. Imieniny Dominiki, Dominika, Protazego

Podziel się:

Podziel się:

Dzień Kobiet w sołectwie Rączki

Dzień Kobiet obchodzony w sołectwie Rączki

Dzień kobiet w Rączkach
Już po raz drugi Sołtys Dariusz Skwarski wraz z Radą Sołecką zorganizował kobietom tejże wsi spotkanie z okazji ich święta. Wszystkim przybyłym Paniom Sołtys złożył życzenia, po czym niespodzianką przygotowaną był tort, który osłodził wspaniały wieczór. Organizatorzy zapewnili przybyłym gościom owoce, ciepłe i zimne napoje oraz słodki poczęstunek w postaci wykwintnych ciast.
Panie spotkały się przy smacznie zastawionym stole i oprócz wspaniałej aury jaką tworzyły towarzyszyła im świetna zabawa, dużo uśmiechu i radości.
Nie zabrakło również atrakcji wieczoru, a mianowicie losowania nagród, które ufundowały Właścicielki nidzickich salonów fryzjerskich i urody. Szczególne podziękowanie składamy Paniom: Agnieszce Szczepkowskiej i Annie Zabiełło , Janinie Bandurskiej oraz Barbarze Jankowskiej, jak również Zuzannie Wołojewicz - Gabinet METAMORFOZA.
Serdecznie dziękujemy wszystkim tym, którzy włączyli się w przygotowanie spotkania.

Milena Skwarska

Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Sołectwo Rączki oraz opublikowany na portalu Nidzica: Tortowe święto w Rączkach
Oceń artykuł:

(0)