Wtorek, 22 maja 2018. Imieniny Emila, Neleny, Romy

Podziel się:

Podziel się:

Festyn w Trójce

W sobotę 10 czerwca w Trójce powiało już wakacjami! Od godziny dziewiątej podwórko szkolne zapełniło się uczniami, którzy zapragnęli wprowadzić się w iście wakacyjny nastrój i oddać się beztrosce prawdziwie letnich uciech.

Już po raz kolejny w naszej szkole odbył się festyn rodzinny. Wszyscy mogli wziąć udział w najróżniejszych konkursach i zabawach. W konkursie karaoke uczniowie zaprezentowali swoje zdolności wokalne i instrumentalne. Warto podkreślić, że uczestnicy śpiewali w obcych językach. Natomiast w pracach plastycznych uwiecznili swoją wizję szkoły za dwadzieścia lat. Duże zainteresowanie wzbudziły pokazy chemiczne. Uczniowie starszych klas gimnazjalnych wykonywali doświadczenia, odkrywając przed młodszymi kolegami tajniki procesów chemicznych. Podczas festynu również zapaleni sportowcy znaleźli coś dla siebie. Mogli biegać, skakać, rzucać piłką do kosza. A gdy ktoś zgłodniał, czekał na niego pyszny bigos i grillowana kiełbaska.
Cóż, trzeba przyznać, że chociaż wszyscy czekamy na wakacje, nieraz zatęsknimy też za taką wesołą szkołą.

Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Zespół Szkół nr 3 oraz opublikowany na portalu Nidzica: W Trójce zapachniało wakacjami
Oceń artykuł:

(0)