Piątek, 16 listopada 2018. Imieniny Edmunda, Marii, Marka

Podziel się:

Podziel się:

Festyn rodzinny w Trójce

Ogromna radość, podekscytowanie, zachwyt i niesamowita zabawa towarzyszyły uczniom, rodzicom i nauczycielom Szkoły Podstawowej nr 3 w Nidzicy podczas niezwykłego Festynu Rodzinnego zorganizowanego 21. października 2017 r.

Festyn obfitował w wiele atrakcji: zajęcia plastyczne, kalambury, warsztaty fotograficzne, karaoke, stylizacja paznokci, gry planszowe, kodowanie dla najmłodszych.
Podczas festynu, na którym wszyscy wesoło się bawili, można było wziąć udział w rozgrywkach sportowych: torze przeszkód, konkursie rzutów do kosza, zabawach w kółko i krzyżyk i chwytki- trampolinki, meczu piłki nożnej.
Ponadto wszyscy mogli skorzystać z punktów gastronomicznych i kawiarenki, które oferowały masę smakołyków: kiełbaski z grilla i przepyszny bigos – dzieło szkolnych pań kucharek, smakowite gofry, a także przepyszne ciasta podarowane przez rodziców.
Przybyli goście mogli obejrzeć pokaz pomocy przedmedycznej.
Pomimo chłodnej jesiennej pogody, w szkole panowała miła i sympatyczna atmosfera. Zorganizowany festyn spełnił oczekiwania dzieci, młodzieży, rodziców i nauczycieli.
Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami tego dnia - uczniom za wspólną dobrą zabawę, Rodzicom - za odwiedziny, wsparcie i humor, dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w organizację tego wspaniałego przedsięwzięcia.
Do zobaczenia na wiosennym festynie. Już dziś zapraszamy.
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Zespół Szkół nr 3 oraz opublikowany na portalu Nidzica: To była niesamowita zabawa
Oceń artykuł:

(0)