Wtorek, 15 października 2019. Imieniny Jadwigi, Leonarda, Teresy

Podziel się:

Podziel się:

MAKS MATEMATYCZNY

MAKS MATEMATYCZNY

18.10.2018 roku uczniowie z naszej szkoły, już kolejny raz, uczestniczyli w VI edycji konkursu matematycznego, którego organizatorem jest firma edukacyjne Mogalo.
Zadaniem konkursowym uczestnika jest rozwiązywanie 2 zadań optymalizacyjnych w formie internetowych gier matematycznych w dniu konkursu. W bieżącej edycji uczniowie zmagali się z grą ,,TAK czy NIE" oraz ,,PLUS i MINUS".
Do konkursu zgłosiło się 16 uczniów: 8 z klasy V c oraz 8 z klas II-III edukacji wczesnoszkolnej.
Najlepszymi okazali się:
Jakub Kęcik z klasy III a, laureat, zdobywca V miejsca w kraju w swojej kategorii wiekowej. Nagroda to voucher na kwotę 60 zl.
Zuzia Polinkiewicz z klasy II a - osiągnęła wynik dobry, I miejsce w województwie w swojej kategorii wiekowej. Nagroda to darmowy udział w kolejnej edycji konkursu. Tomasz Polinkiewicz z klasy V c - osiągnął wynik dobry, VI miejsce w województwie w swojej kategorii wiekowej. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za zaangażowanie w pokonywanie trudności w rozwiązywaniu zadań, a wyróżnionym serdecznie gratulujemy.

Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Zespół Szkół nr 3 oraz opublikowany na portalu Nidzica: Maks Matematyczny
Oceń artykuł:

(0)