Niedziela, 25 sierpnia 2019. Imieniny Belii, Ludwika, Luizy

Podziel się:

Podziel się:

Jasełka w naszej szkole

Nadchodzące Święta Bożego Narodzenia stały się dla nas okazją do świętowania zarówno w gronie uczniów naszej szkoły, jak i rodziców.

To już kolejny raz zaprosiliśmy Państwa do bycia z nami w chwilach, które pielęgnujemy w sercach każdego z nas – tym razem magię zbliżających się świąt poczuliśmy wszyscy dzięki uczniom z klasy III a i szkolnemu zespołowi wokalnemu. To właśnie oni przenieśli nas do Betlejem, gdzie przed dwoma tysiącami lat na świat przyszedł Jezus. Tym razem byliśmy przy nim razem z Państwem i naszymi uczniami - Dzieciątko tuliła w ramionach ślicznie śpiewająca Maryja, był przy nim Józef, byli pasterze i Trzej Królowie, były też aniołki oraz trójka dzieci, które w tym szczególnym czasie tak bardzo tęsknią za rodzinnym ciepłem, opłatkiem, kolędami....
Bardzo dziękujemy, że w tych chwilach byliście Państwo razem z nami. Mamy nadzieję, że dzięki naszej inscenizacji wspomnicie nas Wszyscy przy wigilijnym stole.
Przedsięwzięcie nie powstałoby, gdyby nie Agnieszka Gnidzińska i Marzena Świderska. Niepowtarzalna dekoracja, jak i zdjęcia, to dzieło Jacka Gnidzińskiego. Przygotowaniem ilustracji muzycznej oraz tradycyjnych polskich kolęd, które – mamy nadzieję – śpiewaliśmy razem z Wami, zajął się Jacek Maculewicz.
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Zespół Szkół nr 3 oraz opublikowany na portalu Nidzica: Jasełka w naszej szkole
Oceń artykuł:

(0)