Niedziela, 25 sierpnia 2019. Imieniny Belii, Ludwika, Luizy

Podziel się:

Podziel się:

W BIAŁYCH RĘKAWICZKACH

Ostatnia wywiadówka /wtorek, 18 grudnia / stała się w Szkole Podstawowej nr 3 okazją do spotkania z rodzicami w niekonwencjonalnej formie.

Uczniowie i uczennice naszej szkoły zaprezentowali rodzicom przygotowany w ramach pilotowanego przez MOPS programu Profilaktyka Rówieśnicza spektakl teatralny pt. W BIAŁYCH RĘKAWICZKACH. Młodzi aktorzy pokazali, jak we współczesnym, pełnym pośpiechu i niekończącej się rywalizacji świecie, łatwo jest poprzez kontakt z narkotykami utracić to, co w życiu najważniejsze – wewnętrzną wolność, a w konsekwencji więź z najbliższymi. Spektakl niósł zarazem przesłanie o tym, ile mądrości życiowej i troski ze strony rodziców trzeba włożyć w to, by tę więź pielęgnować.
Cudownym jest uczucie, że również w naszych Absolwentach, a dziś Sympatykach, spektakl obudził miłe wspomnienia sprzed lat; wszystkich Was ciepło wspominamy i serdecznie pozdrawiamy.
Spektakl wyreżyserowały Panie Katarzyna Kobylińska i Elżbieta Skwarska, a muzycznie zilustrował go Jacek Maculewicz.
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Zespół Szkół nr 3 oraz opublikowany na portalu Nidzica: W białych rękawiczkach
Oceń artykuł:

(0)